סוכת אבלים להשכרה

למה חשוב לבחור סוכת אבלים להשכרה?


שבעת הימים הראשונים לאחר אובדנו של אדם קרוב, הם ללא ספק ימים קשים שבהם החברים ובני המשפחה מתייצבים לצדנו כדי לנחם, לתמוך ולעודד. בתקופה הזו הבית נעשה עמוס וצפוף יותר, עם אורחים שמגיעים בהמוניהם כדי לכבד את האדם שאיבדנו ולחזק את ידינו, והצפיפות הזו עשויה להקשות עוד יותר. כדי להתמודד עם האתגר הזה ניתן להזמין היום סוכת אבלים להשכרה, פתרון יעיל ונוח שהופך את ימי האבל לכל הפחות לנעימים קצת יותר.


איך נראה אוהל אבלים?


סוכת אבלים נקראת לא פעם גם אוהל אבלים, ויש לכך סיבה טובה. כשהיא נשענת על יסודות חזקים ויציבים, סוכת האבלים היא פתרון ארעי ונוח מאוד, כזה שמאפשר לנו לקיים את ביקורי הניחומים מחוץ לבית. מאחר וישראל מדינה חמה למדי, ובימי החורף היא עשויה להיות גם קרה ורטובה במיוחד, סוכת אבלים מספקת מענה מצוין וכיסוי אידאלי תחתיו יכולים האבלים להתפלל, לשוחח ולנחם את המשפחה האבלה. כאשר ימי השבעה מתקיימים בדירה קטנה או בבית שבו הסלון אינו רחב דיו, הסוכה היא חלופה טובה שמשאירה בחוץ את החום (או את הגשם) ומאפשרת שהות נעימה.


סוכת אבלים מקלה על דיירי הבית


בשל התנועה הבלתי פוסקת מצדם של המנחמים המגיעים – בעיקר בשעות הערב אבל גם בשעות היום – הבית עשוי לסבול מלכלוך ובלגן. מאחר והאבלים אינם פנויים רגשית להתמודד גם עם תחזוקת הבית כשהם מתמודדים עם האובדן, סוכת אבלים יוצרת הפרדה ברורה בין שטח המגורים לבין אזור הביקורים. כך יכולים האורחים להגיע לשטח שהוגדר מראש למטרה לשמה הם מגיעים, ודיירי הבית אינם צריכים לעסוק בסידור הבית בסוף היום, כשאחרון המנחמים יוצא מבעד לדלת.


כך תבחרו סוכת אבלים מתאימה


אם כן, נותרת כעת רק עוד שאלה אחת, והיא איך בוחרים אוהל אבלים מתאים. אין ספק שהנושא המרכזי והחשוב מכולם הוא הגודל, כאשר סוכת אבלים יכולה להתאים לכל חצר ולכל מרפסת אם רק ייקבעו מראש המידות הנכונות. בנוסף ניתן לבחור מתוך מגוון צורות ועיצובים, וכך תוכלו להזמין סוכת אבלים עם חלונות שיאפשרו לאור הטבעי להיכנס פנימה, למשל. חברת "בית האוהלים" המתמחה בתכנון פתרונות מותאמים אישית תדע להציע לכם גם יחס אישי וסבלנות עד אין קץ, מרכיבים חיוניים בכל אירוע ולכל מטרה – ובוודאי כשמדובר בימים שעשויים להתברר כלא פשוטים עבור המשפחה, וגם עבור החברים והמכרים שמגיעים לנחם, ולהתנחם אף הם על האובדן שחוו.


שינוי גודל גופנים