אוהל אבלים להשכרה

כך תבחרו אוהל אבלים להשכרה


כולנו מכירים את הרגע הזה שבו מגיעה בשורה על פטירתו של אדם קרוב או על אובדן שחווה בן משפחה, קולגה או חבר טוב. ברגעים האלה אנחנו מתגייסים כדי לעודד ולנחם, ובשבעת ימי האבל הראשונים מגיעים אל בית המשפחה לא מעט אנשים שרוצים להביע הזדהות ולומר מילת ניחומים. עם זאת, דווקא בימים האלה משפחות רבות בוחרות לוותר על השהות בסלון הבית, שהוא לרוב קטן וצפוף ביחס למספר הרב של המבקרים. אוהל אבלים להשכרה הוא הפתרון האידאלי עבורן, והנה כמה צעדים פשוטים להזמנת אוהל אבלים שיספק לכם סביבה נעימה ונינוחה יותר לביקורי החברים והמשפחה.


אוהל אבלים להשכרה בגודל האידאלי


לפני הכל חשוב לוודא שאתם בוחרים אוהל אבלים להשכרה בגודל הנכון. אם יש לכם חצר רחבה במיוחד תוכלו לבחור האם להפוך את כולה לרחבת ניחומים, או להסתפק בחלק קטן יותר. אין ספק שגינה קטנה יותר תדרוש תכנון מדויק הרבה יותר כדי לאפשר הצבתו של אוהל אבלים מתאים. בחירת הגודל היא סוגיה מרכזית מאוד, שכן תחת הסוכה הזו צפויים המבקרים לשהות לאורך זמן, ובמקרים רבים עשויות להתקיים במקום גם תפילות.


סוכת אבלים להשכרה עם בידוד הולם


הקיץ הישראלי לוהט, ואין ספק שרצוי להשאיר את הטמפרטורות הגבוהות בחוץ. עם מספר רב של מבקרים הטמפרטורה ממילא צפויה לעלות גם בתוך המתחם הסגור הזה, ולכן אוהל אבלים להשכרה צריך להיות איכותי ועשוי מחומרים שמצליחים לבודד היטב חום וקור. זו נקודה חשובה גם בחורף, כשהטמפרטורות דווקא צונחות וגם הגשם מגיע לביקור. אם כן, שימו לב שאתם מזמינים אוהל אבלים איכותי וחזק, שיעמוד בהצלחה בכל תנאי מזג האוויר, בין אם צפוי שרב כבד ובין אם רוחות חזקות אמורות להגיע לאזור.


שירות אישי


הנושא האחרון הוא בעל חשיבות עליונה לא פחות מאשר איכות האוהל או גודלו. חברות שונות מאפשרות היום אוהל אבלים להשכרה, והן גם דואגות להתקנת האוהל ולפירוקו בתום שבעת ימי האבל. באופן טבעי התקופה הזו היא רגישה ממילא והיא טומנת בחובה אתגרים רגשיים עבור המשפחה המתמודדת עם אובדנו של אדם קרוב. עם חברה מקצועית שמעניקה שירות אישי ויחס חם, כמו חברת "בית האוהלים", תוכלו להיות בטוחים שהימים האלה יעברו עם דאגה אחת פחות. בימי האבל תוכלו להתמקד באנשים החשובים באמת ולחסוך את הצורך לארח, לסדר או לנקות את הבית כשהמנחמים יוצאים בסוף היום.


שינוי גודל גופנים